fotografia, sesja, zdjecia, sesje, dzieci,noworodkow, niemowlat, ciazowe, rodzinne, indywidualne, portret

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NOWORODKÓW

Najlepszy okres na wykonanie sesji noworodka przypada pomiędzy 5 a 14-tym dniem życia dziecka. W tym czasie dzieci są bardzo plastyczne i pozwalają się układać w przeróżne rozczulające pozy zapamiętane z brzuszka mamusi. Czasami udaje się wykonać również tego typu zdjęcia w drugim lub trzecim tygodniu życia dziecka. Jeśli Twoje maleństwo ma więcej niż trzy tygodnie, to zapraszam na sesję niemowlęcą o nieco innym charakterze niż typowe zdjęcia noworodkowe.

W czasie wykonywanych przeze mnie sesji noworodkowych jest zawsze obecna specjalistka w układaniu noworodków, która dba o bezpieczeństwo maluszków w czasie sesji. Jest to osoba o ogromnym doświadczeniu w kontakcie z kilkudniowymi noworodkami, która asekuruje maleństwa w każdej pozie podczas wykonywania przeze mnie zdjęć.

fotografia-noworodkow-sesje-noworodkow-zdjecia-w-ciazy-zdjecia-dzieci-niemowlat-profesjonalne-sesje-zdjeciowe-poznan

Sesję noworodkową najlepiej zarezerwować wstępnie jeszcze w czasie ciąży. Konkretny termin sesji umawiamy już po narodzinach maleństwa, ale wcześniejsza rezerwacja daje gwarancję wykonania zdjęć w najodpowiedniejszym i najwygodniejszym dla rodziców terminie.

sesje-zdjeciowe-noworodkow-fotografia-noworodkow-zdjecia-noworodkow-niemowlaka-zdjecia-dzieci-sesje-ciazowe-zdjecia-w-ciazy-fotografia-brzuszkowa-poznan

Jeśli natomiast Twój maluszek jest już na świecie, to skontaktuj sie z nami jak najszybciej – w każdym tygodniu dysponujemy jednym wolnym dniem pozostawionym specjalnie na sesje noworodkowe rezerwowane już po urodzeniu maleństwa.

Sesje zdjęciowe noworodków odbywają się w moim studio lub w domu klientów. Moje atelier jest idealnie przystosowane do potrzeb kilkudniowych maluszków oraz ich mam (mamy przewijak, studio niezależnie od pory roku jest odpowiednio ogrzane, w czasie sesji istnieje możliwość dogrzania maluszka przenośnym grzejniczkiem, posiadam osobny pokój przeznaczony do karmienia maluszków). Jeśli pragniesz, aby zdjęcia Twojego maluszka odbyły się w Twoim domu (również w innych miastach niż Poznań), to chętnie przyjedziemy do Ciebie ze sprzętem fotograficznym i potrzebnymi gadżetami.

Fotografe noworodków są stylizowane. Wszystkie gadżety widoczne na zdjęciach noworodkowych (koszyki, kocyki, czapeczki, opaski, spódniczki itd.) są moją własnością i moga zostać użyte w czasie sesji noworodkowej Twojego maluszka.

Czas sesji noworodkowej to około 2-3 godziny w zależności od wybranego pakietu. Tempo wykonywania sesji dostosowujemy zawsze do potrzeb maleństwa. Jest czas na nakarmienie, przewinięcie i ukojenie maluszka, a także na spokojne uśpienie, ułożenie w wygodnej pozie i wykonanie zdjęć.

fotografia ciążowa poznań, sesja ciążowa, sesje ciążowe, zdjęcia w ciąży, sesja zdjęciowa ciążowa, fotografia noworodków, sesje noworodków, niemowląt, fotografia dzieci, dziecięca, zdjecia dzieci, fotografia w ciąży, artystyczna fotografia ciążowa, akty, sesja noworodka, niemowlaka, najlepsze sesje noworodków, sesje z brzuszkiem, ciazowe, zdjecia, fotografia poznań, fotograf dzieci, fotografia rodzinna, studio fotograficzne, fotografia portertowa, sesje zdjęciowe dzieci, zdjęcia ciąża, sesja zdjęciowa noworodków poznań, zdjęcia noworodka, noworodków, sesje zdjęciowe niemowlaków, foto sesje, fotografia artystyczna dzieci, zdjęcia kobiet w ciąży, brzuszki ciążowe zdjęcia, sesja dla niemowlaka, sesja zdjęciowa na prezent, sesje zdjęciowe dzieci, zdjecia niemowlat