fotografia, sesja, zdjecia, sesje, dzieci,noworodkow, niemowlat, ciazowe, rodzinne, indywidualne, portret

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

frfrrf

Joanna Jaśkiewicz Fotografia to projekt artystyczny tworzony z myślą o profesjonalnej fotografii ciążowej, noworodkowej, niemowlęcej i dziecięcej.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, a moja przygoda z fotografią rozpoczęła się od fascynacji możliwością zatrzymania ulotnych chwil na kliszy aparatu – bo fotografowania uczyłam się właśnie na aparacie analogowym. Obecnie od wielu lat pracuję z aparatem cyfrowym, ale cenię też swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w pracy tradycyjną metodą.

Uwielbiam błogość i delikatność noworodków. Odczuwam prawdziwą magię w możliwości uwieczniania na zdjęciach pierwszych chwil ich życia i fotografowania tych świeżo narodzonych dzieci w pozycjach embrionalnych, w których jeszcze parę dni temu układały się w brzuchach własnych mam.
U starszych dzieci bardzo podoba mi się ich spontaniczność przed obiektywem i to, że niczego nie udają – są całkowicie naturalne.
Zdjęcia ciążowe to dla mnie fascynująca możliwość poznawania przyszłych mam i uwiecznienia wyjątkowego momentu w ich życiu, gdy każdorazowo czuję się uczestnikiem/świadkiem prawdziwego cudu powstania nowego życia.

Wszystkie rodzaje sesji wykonuję przy współpracy ze stylistką i specjalistką w układaniu noworodków i niemowląt Magdą Jaśkiewicz, która również dba o bezpieczeństwo dzieci podczas sesji. Magda jest cudowną "zaklinaczką" maluszków :)

Nagrody:

2011 I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii "PORTRET" Trzcianka
2011 II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "ZDJĘCIE ROKU 2011" Poznań

Wystawy:

2012 Wystawa pokonkursowa Ogólnopolskiego Konkursu „PORTRET“ w Kole, praca „Gniazdo“ i „After“
2011 Wystawa pokonkursowa Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii "PORTRET" w Trzciance, praca "Gniazdo" i "Puchato"
2008 „Światłoczułość snu” instalacja, Galeria Stary Browar, Poznań
2007 „Podróż tam” Lizard King, Łódź
2005 „Nieoczywiste” Galeria Stary Browar, Poznań - instalacja „Fenomen”
2004 „Owczy Fryzjer” Empik, Poznań
2004 „Galeria Bezdomna” Stary Browar, Poznań
2003 „Owczy Fryzjer” Czekolada Cafe, Poznań

Publikacje

Książka "FOTOGRAFIOŁY", Newsweek, Barrel Fashion, Gazeta Malarzy i Poetów, Gaga, Cztery Kąty, Głos Wielkopolski, Gazeta Poznańska, WRC etc.

fotografia-ciazowa-sesje-zdjeciowe-noworodkow-niemowlat-dzieci-sesje-ciazowe-zdjecia-w-ciazy-Poznan

Książka krytyka, pisarza i znawcy fotografii Krzysztofa Szymoniaka "Fotografioły" poświęcona różnym zjawiskom współczesnej fotografii. Pierwszy rozdział książki został poświęcony naszej twórczości :)))
Fragment tekstu: "(...) A co do autorki "Gniazda" to sprawa jest oczywista. Obejrzałem w sieci jej portfolio i wszystko stało się jasne - profesjonalizm, talent, wrażliwość (...)".

fotografia ciążowa poznań, sesja ciążowa, sesje ciążowe, zdjęcia w ciąży, sesja zdjęciowa ciążowa, fotografia noworodków, sesje noworodków, niemowląt, fotografia dzieci, dziecięca, zdjecia dzieci, fotografia w ciąży, artystyczna fotografia ciążowa, akty, sesja noworodka, niemowlaka, najlepsze sesje noworodków, sesje z brzuszkiem, ciazowe, zdjecia, fotografia poznań, fotograf dzieci, fotografia rodzinna, studio fotograficzne, fotografia portertowa, sesje zdjęciowe dzieci, zdjęcia ciąża, sesja zdjęciowa noworodków poznań, zdjęcia noworodka, noworodków, sesje zdjęciowe niemowlaków, foto sesje, fotografia artystyczna dzieci, zdjęcia kobiet w ciąży, brzuszki ciążowe zdjęcia, sesja dla niemowlaka, sesja zdjęciowa na prezent, sesje zdjęciowe dzieci, zdjecia niemowlat